24.11.2024
- Příjemný, ženu roztahuje přesně, jak to má ráda.
Získej výkonnou mini masážní hlavici ZDARMA. Právě teď! TO CHCI
Získej výkonnou mini masážní hlavici ZDARMA. Právě teď! TO CHCI
Dostupné na prodejnách:
Pro fanoušky pořádných rozměrů existuje dildo Au Naturel 2,75 Pounder, aby naplnilo a potěšilo. Jeho realisticky zkosený žalud vás postupně otevře, dokud nebudete připraveni přijmout obrovskou šířku. Pozor, jedná se opravdu o pořádný kousek. Pečlivě zkontrolujte rozměry!
Ručně vyrobené pomocí technologie Sensa Feel® s dvojitou hustotou. Dilda Au Naturel mají měkkou vnější vrstvu a pevné vnitřní jádro, které se spojují pro maximálně realistický efekt. Flexibilní páteř znamená, že dildo je vždy vzpřímené a současně se pružně ohýbá s vašimi vlastními přirozenými křivkami. Je vybaveno silnou přísavkou, takže jej můžete připevnit na jakýkoli hladký, rovný povrch.
Hračky Au Naturel, vyrobené z prémiového TPE, jsou bezpečné pro tělo, neobsahují ftaláty a snadno se čistí.
Celková délka 25,5 cm, Vkládací délka 18 cm Šířka 7,5 cm Hmotnost 1,25 kg
Vyroben jako reálná napodobenina lidské pokožky. Díky vysoké molekulární hustotě získává materiál neuvěřitelnou flexibilitu a odolnost.
Lehce opláchněte materiál teplou vodou, oklepejte a nechte uschnout před uskladněním. Doporučujeme použít také čistící a dezinfekční sprej na erotické pomůcky.
Pro uchování super hladkého a jemného povrchu se doporučuje zásyp výrobku pudrem určeným na erotické pomůcky. Nedoporučuje se pudr s parfemací, tedy např. dětský pudr, který může výrobek poškodit.
Používejte pouze lubrikanty na bázi vody.
| Značka | Blush |
|---|---|
| Kód produktu | v331435 |
| EAN | 819835026013 |
| Skupina materiálu | Termoplast |
| Celková délka | 25.5 cm |
| Pohlaví | Žena |
| Barva | Tělová |
| Minimální průměr | 6.5 cm |
| Erotogenní zóna | Vagina |
| Typ | S přísavkou |
| Hmotnost | 1250 g |
| Maximální průměr | 7.5 cm |
| Použitelná délka | 18 cm |
24.11.2024
Přešli jsme na nový e-shop a věrnostní body z původního systému nejsou aktuálně vidět. Ale buďte bez obav, neztratily se! Více informací najdete tady.
Těší nás, že jste se rozhodli se zaregistrovat. Jsme si vědomi, že je to pro vás práce navíc, ale věříme, že nebudete litovat. S registrací ušetříte při dalším nákupu díky nasbíraným motýlkům, budete dostávat tipy na akční ceny a také inspiraci pro zpestření sexuálního života.
Co získáte registrací: