Anální korále - černé
- oboustranné použití
- ohebné tělo
- postupně rozšiřující kuličky
-
BOOM Sexgel silikonový lubrikační gel 3 ml+ Dárek v hodnotě 29 Kč
Za zvýhodněnou cenu 0 Kč
- Kód: 5116410000
Popis výrobku Anální korále - černé
Anální korále z pevného gelového materiálu jsou výborným prostředkem pro začátečníky i porkočilé. Rozdílné průměry umožňují velmi plynulé roztahování a průchod kuliček svěračem způsobuje jeho intenzivní masáž.
Materiál
PVC
Popis materiálu PVC
PVC je syntetický materiál vyráběný v tvrdé i měkké formě. Jeho konzistence a tvrdost se upravuje měkčením kyselinou ftalátovou (z 40 druhů je jich 35 bezpečných pro organismus, nebezpečné se pro erotické pomůcky nepoužívají). PVC má dobrou pružnost i pevnost, je odolný vůči alkoholu i tukům. PVC má původní mírně chemickou vůni, která mizí v otevřeném prostředí.
Údržba a hygiena
PVC se čistí teplou vodou s antibakteriálním mýdlem či dezinfekčními prostředky.
Lubrikační gely
Lubrikanty je možné používat na bázi vody i silikonové.
Parametry
| Značka | You2Toys |
|---|---|
| Kód produktu | 5116410000 |
| EAN | 4024144511648 |
| Skupina materiálu | Plast |
| Celková délka | 27.9 cm |
| Pohlaví | Žena | Muž |
| Minimální průměr | 1.9 cm |
| Erotogenní zóna | Anál |
| Vlastnost | Vodotěsný |
| Maximální průměr | 2.3 cm |
| Použitelná délka | 0 cm |
Soubory ke stažení
Hodnocení produktu
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.