Anální balónek nafukovací
Nafukovací anální balonek.
- jemný materiál
- pro anální trénink a větší stimulaci
- vhodný pro začátečníky
-
BOOM Sexgel silikonový lubrikační gel 3 ml+ Dárek v hodnotě 29 Kč
Za zvýhodněnou cenu 0 Kč
- Kód: 5070400000
Dostupné na prodejnách:
- Prodejna PRAHA 1 kus
Popis výrobku Anální balónek nafukovací
Atraktivní pomůcka pro příznivce análního sexu - anální balonek a vypouštěcím ventilem, který můžete nafouknout do neuvěřitelné velikosti - po nafouknutí může mít balonek po obvodu až 35 cm! Velikost balonku tak můžete plně přizpůsobit vašim potřebám a díky vypouštěcímu ventilu ji kdykoliv zregulovat.
Pokud není balonek nafouknutý, je jeho délka 8,5 cm a průměr 2,4 cm. Celková délka výrobku je 30 cm.
Balonek je vyroben ze silikonu - na tento materiál používejte pouze lubrikační gely na bázi vody.
Materiál
Silikon + ABS
Popis mteriálů ABS a Silikon
Čistý silikon má velmi těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je úžasně elastický, neporézní a hladký. Silikon má více než 400 různých variací a je velmi obtížné stanovit jeho přesné složení. Naprosto čistý 100% silikon používají především renomované firmy - např. Fun Factory, Lelo, BOOM a další. Silikon je vyráběn z přírodních surovin syntetickou cestou a je vnímán jako přírodní produkt. Pro tyto vynikající vlastnosti patří mezi nejlepší materiály pro erotické pomůcky. Silikon je velmi vhodný pro kontakt s lidským organismem a alergické reakce jsou velmi výjimečné.
ABS je tvrdý plast, neporézní, odolný, hypoalergenní, bez chuti či zápachu a bez ohrožení škodlivými ftaláty. Je jednoduchý na údržbu a výborně vede vibrace. Může být potažen kovem, silikonem, polyurethanem apod. Vzhledem ke své tvrdosti bývá hlučnější.
V této kombinaci je funkční tělo erotické pomůcky vyrobeno ze silikonu a ABS plast se používá pro funkční prvky jako tlačítka, držadla atd.
Hygiena a údržba
Na silikonové části používejte pouze dezinfekce bez alkoholu, případně pouze teplou vodu a mýdlo, žádné agresivní prostředky.
Lubrikace
Do styku se silikonovou částí pomůcky může přijít pouze lubrikant na bázi vody nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM.
Parametry
| Značka | You2Toys |
|---|---|
| Kód produktu | 5070400000 |
| EAN | 4024144509768 |
| Skupina materiálu | Silikon |
| Celková délka | 30 cm |
| Pohlaví | Žena | Muž |
| Barva | Černá |
| Minimální průměr | 2.4 cm |
| Erotogenní zóna | Anál |
| Vlastnost | Vodotěsný | Nafukovací |
| Typ | s balónkem |
| Maximální průměr | 0 cm |
| Použitelná délka | 8.5 cm |
Soubory ke stažení
Hodnocení produktu
Jaromír T.
19.06.2024
- Jednoduché, funkční, účinné.
- Né moc dlouhá životnost