Hidden Desire Extreme anální dildo XXXL 60cm
- mírné postupné rozšiřování
- ohebné
- pevná přísavka
-
BOOM Sexgel silikonový lubrikační gel 3 ml+ Dárek v hodnotě 29 Kč
Za zvýhodněnou cenu 0 Kč
- Kód: s16884
Popis výrobku Hidden Desire Extreme anální dildo XXXL 60cm
Značka Extreme by HIDDEN DESIRE nabízí jedinečné XXL anální pomůcky speciálně vytvořených pro ty, kteří se odváží posunout hranice rozkoše. Toto konkrétní dildo je navrženo tak, aby hladce vklouzlo dovnitř a jakmile je dostatečně hluboko, můžete se k orgasmu dopracovat jízdou nahoru a dolů, čímž dosáhnete bezkonkurenčního senzačního vyvrcholení. Hloubku zavedení si určujete sami a můžete se postupně propracovávat k hlubším průnikům a novým zážitkům.
Vyrobeno z hladkého PVC a vybaveno širokou základnou pro bezpečnost a pohodlí. Uvolněte své nejdivočejší fantazie s análními pomůckami Hidden Desire Extreme XXL.
Materiál
PVC
Popis materiálu PVC
PVC je syntetický materiál vyráběný v tvrdé i měkké formě. Jeho konzistence a tvrdost se upravuje měkčením kyselinou ftalátovou (z 40 druhů je jich 35 bezpečných pro organismus, nebezpečné se pro erotické pomůcky nepoužívají). PVC má dobrou pružnost i pevnost, je odolný vůči alkoholu i tukům. PVC má původní mírně chemickou vůni, která mizí v otevřeném prostředí.
Údržba a hygiena
PVC se čistí teplou vodou s antibakteriálním mýdlem či dezinfekčními prostředky.
Lubrikační gely
Lubrikanty je možné používat na bázi vody i silikonové.
Parametry
| Značka | Hidden Desire |
|---|---|
| Kód produktu | s16884 |
| EAN | 8713221835758 |
| Vlastnost | Voděodolný | S přísavkou |
| Barva | Černá |
| Maximální průměr | 6 cm |
| Hmotnost | 627 g |
| Skupina materiálu | Plast |
| Celková délka | 60 cm |
| Pohlaví | Žena | Muž |
| Minimální průměr | 2 cm |
| Erotogenní zóna | Anál |
| Povrch | Hladký |
Soubory ke stažení
Hodnocení produktu
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.