Anonymní zákazník
15.02.2024
Čím víc nakoupíš, tím víc ušetříš. Právě teď! TO CHCI
Čím víc nakoupíš, tím víc ušetříš. Právě teď! TO CHCI
Dostupné na prodejnách:
Určitě se vám už stalo, že jste měli velkou chuť na sexuální hrátky s vaší partnerkou či partnerem, ale nebylo to možné, protože vaše erekce nebyla dostatečně pevná, či se nedala udržet po dostatečně dlouhou dobu. Pak právě pro vás je tu tento erekční kroužek od firmy Durex, který slibuje zesílení pevnosti erekce a prodloužení jejího trvání.
Materiál, ze kterého je vyroben, je mimořádně elastický, a proto je možné kroužek bezpečně používat s nasazeným kondomem. Zážitek bude ještě silnější, pokud použijete lubrikační gel. Po použití očistěte teplou vodou s antibakteriálním mýdlem či speciálním čističem na erotické pomůcky.
Mezi jednotlivými použitími kroužku počkejte minimálně 60 minut. Také by se neměl kroužek nechávat na penisu po dobu delší než třicet minut, protože by mohlo dojít k poranění penisu. Za žádných okolností neusínejte s nasazeným kroužkem.
Recenzi k tomuto výrobku si můžete přečíst zde.
TPR patří mezi výjimečné materiály pro erotické pomůcky především jeho podobností s lidskou tkání. Měkkost, hedvábný povrch a stabilní teplota jej řadí mezi pomůcky, které přinášejí velmi realistické pocity. TPR se vyrábí v celé řadě různých kombinací silikonu a řady přísad. TPR - jako materiálové označení - zahrnuje celou řadu slavných materiálů jako např. Love Clone, Super Skin, Nature Skin, Cyber Skine a další.
TPR je velmi podobný lidské pokožce, a proto má i vysoké nároky na údržbu. Není možné jej vyvařovat, po omytí antibakteriálním mýdlem nebo dezinfekčním prostředkem bez alkoholu je nutné před delším uložením povrch napudrovat speciálním pudrem. Povrch TPR je také velmi citlivý na jakékoliv jiné materiály a je tedy nutno jej ukládat odděleně.
Nesmí se používat silikonové lubrikanty a tuky. Používejte lubrikanty na bázi vody.
| Značka | Durex |
|---|---|
| Kód produktu | 5847620000 |
| EAN | 5900627066845 |
| Skupina materiálu | Termoplast |
| Celková délka | 0 cm |
| Pohlaví | Muž |
| Barva | Transparentní |
| Minimální průměr | 1.6 cm |
| Erotogenní zóna | Penis | Varlata |
| Vlastnost | Vodotěsný |
| Povrch | Hladký |
| Maximální průměr | 0 cm |
| Použitelná délka | 0 cm |
15.02.2024
14.12.2023
13.09.2022
01.06.2021
18.02.2021
Přešli jsme na nový e-shop a věrnostní body z původního systému nejsou aktuálně vidět. Ale buďte bez obav, neztratily se! Více informací najdete tady.
Těší nás, že jste se rozhodli se zaregistrovat. Jsme si vědomi, že je to pro vás práce navíc, ale věříme, že nebudete litovat. S registrací ušetříte při dalším nákupu díky nasbíraným motýlkům, budete dostávat tipy na akční ceny a také inspiraci pro zpestření sexuálního života.
Co získáte registrací: