Titty Sticker Ozdoby na bradavky srdíčka - červená
- ozdoba pro intimní chvíle
- vhodné na erotickou párty nebo striptýz
- snadné použití
- Kód: 7731740000
Dostupné na prodejnách:
- Prodejna PRAHA 1 kus
- Prodejna HRADEC KRÁLOVÉ 1 kus
Popis výrobku Titty Sticker Ozdoby na bradavky srdíčka - červená
Chcete mít profesionální vzhled na soukromém představení pro partnera? Ozdobte své bradavky těmito rudými, třpytícími se nalepovacími ozdobami ve tvaru srdce.
V balení najdete 1 pár nalepovacích ozdob.
Materiál: 80% papír, 15% PET, 5% lepidlo
Parametry
| Značka | Cottelli Collection |
|---|---|
| Kód produktu | 7731740000 |
| EAN | 4024144773985 |
| Celková délka | 0 cm |
| Pohlaví | Žena |
| Minimální průměr | 0 cm |
| Erotogenní zóna | Prsa a bradavky |
| Maximální průměr | 5.9 cm |
| Použitelná délka | 5.9 cm |
Hodnocení produktu
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.