Anonymní zákazník
28.12.2023
- nepraktické
Jedinečná šance, jak ulovit parádní kousky za super ceny. CHCI UŠETŘIT!
Jedinečná šance, jak ulovit parádní kousky za super ceny. CHCI UŠETŘIT!
Dostupné na prodejnách:
Univerzální pomůcka pro vaše potěšení. Jedná se o návlek, který má tři otvory. Ty slouží k protažení penisu i varlat. Výsledek - působí jako erekční kroužek. Pevný penis bez předčasné ejakulace, tento výrobek jednoduchého tvaru budete milovat.
Návlek je vyroben z velmi pružného materiálu. Otvory pro penis mají minimální vnitřní průměr 38 a 40 mm. Otvor pro varlata má minimální vnitřní průměr 30 mm.
TPE se vyznačuje extrémní odolností a pružností. Je čirý, ale používáním a kontaktem s lidskou tkání postupně zmatní. Jedna z výjimečností elastomeru je jeho antibakteriální vlastnost.
Elastomer není možno vyvařovat a neměl by být v dlouhodobém kontaktu s jinými materiály (erotickými pomůckami), jinak může ztratit svojí pružnost a pevnost. Elastomer má nízkou poréznost, přesto je třeba produkt po použití dezinfikovat.
Je možno používat jakékoliv lubrikanty.
| Značka | Sono |
|---|---|
| Kód produktu | shmSON048BLK |
| EAN | 8714273787798 |
| Skupina materiálu | Termoplast |
| Celková délka | 7.1 cm |
| Pohlaví | Muž |
| Minimální průměr | 3 cm |
| Erotogenní zóna | Penis | Varlata |
| Vlastnost | Vodotěsný |
| Povrch | Hladký |
| Maximální průměr | 4 cm |
| Použitelná délka | 0 cm |
28.12.2023
08.03.2023
26.05.2022
04.05.2022
Přešli jsme na nový e-shop a věrnostní body z původního systému nejsou aktuálně vidět. Ale buďte bez obav, neztratily se! Více informací najdete tady.
Těší nás, že jste se rozhodli se zaregistrovat. Jsme si vědomi, že je to pro vás práce navíc, ale věříme, že nebudete litovat. S registrací ušetříte při dalším nákupu díky nasbíraným motýlkům, budete dostávat tipy na akční ceny a také inspiraci pro zpestření sexuálního života.
Co získáte registrací: