Leten SM380 super masturbátor
Dobíjecí, silný a realistický masturbátor.
- jedinečná stimulace pomocí pohybů
- praktická přísavka
- snadné ovládání
Popis výrobku Leten SM380 super masturbátor
Nechte se odzbrojit tímto dokonalým strojem. Umístěte přísavku na hladký povrch dle Vašich preferencí. Zasuňte svůj lubrikovaný penis dovnitř a užijte si magické a mocné pohyby sem a tam stejně jakoby Vám to dělal někdo jiný. Masturbátor je dobíjecí a má vyjímatelnou vnitřní vložku pro snadné čištění.
Masturbátor není vodotěsný a neměl by se ponořovat do vody. Maximální doba nabíjení je 2 hodiny a s plně nabitou baterií si můžete užít až hodinu hrátek. Masturbátor disponuje až 380 pohyby pístu za minutu. Extra dlouhým zdvihem s 10 teleskopiskými režimy a 5 teleskopickými rychlostmi. Vnitřní vložka má délku 16 cm. Vnitřní maximální průměr je 6 cm.
Materiál
TPE (termoplastický elastomer)
Popis materiálu TPE
TPE se vyznačuje extrémní odolností a pružností. Je čirý, ale používáním a kontaktem s lidskou tkání postupně zmatní. Jedna z výjimečností elastomeru je jeho antibakteriální vlastnost.
Údržba a hygiena
Elastomer není možno vyvařovat a neměl by být v dlouhodobém kontaktu s jinými materiály (erotickými pomůckami), jinak může ztratit svojí pružnost a pevnost. Elastomer má nízkou poréznost, přesto je třeba produkt po použití dezinfikovat.
Doporučené lubrikanty
Je možno používat jakékoliv lubrikanty.
ABS
Popis materiálu ABS plast
ABS je tvrdý, neporézní, odolný, hypoalergenní, bez chuti či zápachu a bez ohrožení škodlivými ftaláty. Je jednoduchý na údržbu a výborně vede vibrace. Může být potažen kovem, silikonem, polyurethanem apod. Vzhledem ke své tvrdosti bývá hlučnější.
Hygiena a údržba
Omyjte vodou a antibakteriálním mýdlem (pozor na produkty, které nejsou vodotěsné). Doporučujeme použít dezinfekci.
Doporučené lubrikační gely
Bez omezení - na bázi vody i silikonu. Pokud je potažen silikonem, použijte lubrikant pouze na bázi vody.
Parametry
| Značka | Leten |
|---|---|
| Kód produktu | rmb4325 |
| EAN | 6920995495169 |
| Skupina materiálu | Termoplast | Plast |
| Celková délka | 31.5 cm |
| Pohlaví | Muž |
| Barva | Stříbrná | Bílá | Transparentní |
| Minimální průměr | 0 cm |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Napájení | Dobíjecí akumulátor (USB) |
| Ovládání | Na těle produktu |
| Typ masturbátoru | Vagina |
| Vlastnost | S přísavkou | Přirážení |
| Maximální průměr | 0 cm |
| Použitelná délka | 16 cm |
| Funkce | Přirážení |
Hodnocení produktu
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.