Anonymní zákazník
14.11.2020
Jedinečná šance, jak ulovit parádní kousky za super ceny. CHCI UŠETŘIT!
Jedinečná šance, jak ulovit parádní kousky za super ceny. CHCI UŠETŘIT!
Dostupné na prodejnách:
Gigantický je výraz, který již u tohoto výrobku mírně zaostává. Jeho plná penetrace se již dá nazvat fistingem a navštívená osoba rozhodně nedokáže myslet v daném okamžiku na cokoliv jiného. Příjemný hladký gel, mohutná a velmi realistická hlava, žíly a záhyby - to jsou vedle rozměrů jasné důvody to zkusit.
Tip: I když nemá bezpečnostní patku, mohou jej "znalci" použít i análně. Pokud by došlo k zaklouznutí, máte vedle drobných potíží jednu jistotu - dostanete se do Guinessovy knihy rekordů.
TPR patří mezi výjimečné materiály pro erotické pomůcky především jeho podobností s lidskou tkání. Měkkost, hedvábný povrch a stabilní teplota jej řadí mezi pomůcky, které přinášejí velmi realistické pocity. TPR se vyrábí v celé řadě různých kombinací silikonu a řady přísad. TPR - jako materiálové označení - zahrnuje celou řadu slavných materiálů jako např. Love Clone, Super Skin, Nature Skin, Cyber Skine a další.
TPR je velmi podobný lidské pokožce, a proto má i vysoké nároky na údržbu. Není možné jej vyvařovat, po omytí antibakteriálním mýdlem nebo dezinfekčním prostředkem bez alkoholu je nutné před delším uložením povrch napudrovat speciálním pudrem. Povrch TPR je také velmi citlivý na jakékoliv jiné materiály a je tedy nutno jej ukládat odděleně.
Nesmí se používat silikonové lubrikanty a tuky. Používejte lubrikanty na bázi vody.
| Značka | You2Toys |
|---|---|
| Kód produktu | 5606420000 |
| EAN | 4024144560646 |
| Skupina materiálu | Termoplast |
| Celková délka | 32 cm |
| Pohlaví | Žena |
| Minimální průměr | 6 cm |
| Erotogenní zóna | Vagina |
| Napájení | AA |
| Ovládání | Na těle produktu |
| Vlastnost | Vibrační |
| Povrch | Žilnatý |
| Maximální průměr | 7 cm |
14.11.2020
Přešli jsme na nový e-shop a věrnostní body z původního systému nejsou aktuálně vidět. Ale buďte bez obav, neztratily se! Více informací najdete tady.
Těší nás, že jste se rozhodli se zaregistrovat. Jsme si vědomi, že je to pro vás práce navíc, ale věříme, že nebudete litovat. S registrací ušetříte při dalším nákupu díky nasbíraným motýlkům, budete dostávat tipy na akční ceny a také inspiraci pro zpestření sexuálního života.
Co získáte registrací: